Współpraca

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane propozycje współpracy

Możesz zaprosić mnie do współpracy, jeśli:

EDUKACJA I WYKŁADY

Organizujesz zlot lub psią imprezę. Mogę przygotować wykład z prezentacją z poradami dotyczącymi ziołolecznictwa i dietoterapii na wybrany temat przez Ciebie temat lub dopasowany do charakterystyki konkretnej rasy.

OPINIA/RECENZJA

Chcesz abym udzieliła Ci opinii na zadany temat w formie publikacji na Twoim blogu czy mediach społecznościowych. Chcesz abym zrecenzowała Twój produkt i udostępniła CI tą treść do publikacji lub opublikowała treści u siebie.

ARTYKUŁ GOŚCINNY

potrzebujesz artykułu dotyczącego ziół, dietoterapii i terapii naturalnych czy holistycznego ziołolecznictwa. Jeśli chcesz wzbogacić swój periodyk o rzetelnie przygotowane treści, ta forma współpracy będzie idealna

WEBINAR/LIVE

chcesz zorganizować wydarzenie live z moim udziałem. Możemy porozmawiać o żywieniu psów w chorobie, o ziołach, o zaleceniach dla konkretnych ras, o modach na suplementację, o konkretnych zastosowaniach określonych substancji.

INFLUENCER MARKETING

Chcesz abym podzieliła się informacją na temat Twojego produktu/usługi za pomocą moich mediów społecznościowych lub newslettera. Zastrzegam sobie wybór jedynie tych współprac, które nie kolidują z moim wzorcem działania i etyką zawodową.

INNE PROJEKTY

masz pomysł na inne działania, które wpisują się w charakter mojej działalności. Wywiad, wspólny odcinek podcastu, warsztaty - chętnie zapoznam się z Twoim pomysłem.

Coś o mnie

Jestem fitoterapeutą specjalizującym się w holistycznych terapiach dla psów.

Robię to z pasji, kształcąc się od wielu lat poza granicami naszego kraju – zarówno pod okiem holistycznych weterynarzy jak i zielarzy skupionych na pomaganiu psom.

Jednak by móc legalnie doradzać lecznicze stosowanie ziół w naszym kraju, potwierdziłam swoje umiejętności zdobywając świadectwo zawodowe fitoterapeuty.

Co mi to dało? – zobacz tu

Skończyłam również dietetykę kliniczną.
Pomagam Opiekunom z formułowaniem diety odpowiedniej dla stanu zdrowia psa. Bez odpowiedniego i dopasowanego żywienia, ziołoterapia nie miałaby sensu 🙂

10668 0309086280 450
CASIlogograduate
badge
herbal

Dlaczego mentorów szukałam poza granicami kraju?

W USA i Kanadzie można bez trudu trafić na Lekarza Weterynarii specjalizującego się w medycynie naturalnej, komplementarnej czy właśnie w ziołolecznictwie. U nas za to, medycyna konwencjonalna sprowadza zioła do roli nieistotnego uzupełniacza terapii – suplementu diety.

Tam – mamy oficjalne podręczniki ziołolecznictwa klinicznego – chwała internetowi za Amazon!  W naszym kraju leczenie ziołami to temat absolutnie niezrozumiały dla Opiekunów psów, co gorsza wypaczony artykułami pisanymi przez ludzi bez podstawowej wiedzy.

Oczywiście, łatwo można znaleźć sklepy pełne suplementów mających w składzie zioła. Łatwo w internecie trafić na sprzedawcę ziółek zamkniętych w plastikowym pojemniku.

Jest jednak wielka różnica między celowaną terapią ziołami a wsypywaniem psu do miski gotowych suplementów diety.

I o tym chcę pisać i mówić.

Że zioła to coś więcej jak odżywczy dodatek do psiej miski!

Zioła mają moc !

 

Coś zupełnie z innej beczki 🙂

Studiowałam inżynierię dźwięku na Politechnice Wrocławskiej. A co!

Jako ówczesna Prezeska Studenckiej Sekcji AES działającej przy PWR otrzymałam szansę jedną na milion 🙂 – stworzenie pierwszego radia akademickiego we Wrocławiu.

Byłam w Radio Luz od samego początku do momentu uzyskania zgody na wejście w eter.

W tamtych czasach zajmowałam się dziennikarstwem muzycznym – przez kilka dobrych lat prowadziłam własną audycję radiową. Równocześnie kierowałam działem promocji, by już po chwili zostać Redaktor Naczelną.

Dlaczego o tym piszę?

Bo jak na radiowca przystało mam gadane 🙂

Dodatkowo – nie peszą mnie tłumy. Umiem uczyć i przekazywać wiedzę.

mikrofon

Skontaktuj się ze mną

Dołącz do newslettera!

Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach i nowościach.

Zero spamu!  Tylko psie sprawki.