POTRZEBUJESZ
WSPARCIA?

Przygotuję dla Ciebie kompleksowy plan odżywiania i ziołoterapii,

w pełni dopasowany do stanu zdrowia i potrzeb Twojego psa.

Dlaczego warto?

Wykorzystuję swoją wiedzę, zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, aby pomóc Opiekunom psów wprowadzić proste zmiany, które będą miały ogromny wpływ na zdrowie ich pupili. Mogę pomóc również Twojemu psu – wesprzeć go dietą i ziołami dopasowanymi do konkretnych chorób.

Mam duże doświadczenie w pracy z psami, które cierpią na ciężkie nietolerancje pokarmowe, cukrzycę, choroby nerek lub problemy związane z przewodem pokarmowym. Ostatnio z pokorą czytam o tym, jak dieta i ziołoterapia przynosi ulgę w trudnej walce z rakiem u psów.

Nie jestem weterynarzem, ale ostatnie lata poświęciłam na zdobywanie wiedzy znacznie wychodzącej poza zakres, na który w formalnym toku nauki przeznaczone jest zaledwie kilka miesięcy (w jednym semestrze).

dlaczego warto aga magiera fitopies konsultacje
dlaczego warto aga magiera fitopies konsultacje

W naszym kraju pojęcie klinicznej dietetyki weterynaryjnej i ziołolecznictwa, w kontekście innym niż przemysł związany z produkcją karm i suplementów ledwie raczkuje. W USA i Kanadzie są to silnie wspierane przez holistycznych weterynarzy elementy psiej terapii i leczenia.

Dietetyk weterynaryjny, clinical canine nutritionist czy fitoterapeuta nie muszą być wcale weterynarzem. Podobnie jednak jak technicy weterynaryjni otwarcie wspierają pracę weterynarza. 

Dlatego, mimo że zioła i dietetyka to moja wieloletnia pasja, zdobyłam również uprawnienia zawodowe, konieczne by w naszym kraju legalnie udzielać porad dotyczących zdrowia.

I to chcę podkreślić- osobom, którym pomagam, nie chcę zastąpić weterynarza!

Pomogę Wam za to wprowadzić żywienie i ziołoterapię
przy konkretnej diagnozie, którą usłyszycie w gabinecie.

Konsultacje dla psów z problemem zdrowotnym

Nie wiesz, czy to rozwiązania dla Ciebie?
Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach podczas bezpłatnej konsultacji!