Kategoria: Po godzinach

jedyna taka karma dla psa

Indywidualnie dopasowana i unikalna karma dla psa? A skąd! Wszystko to jeden *uj…

Co ma wspólnego lidlowy Pikok i karma dla psa? Co łączy jogurt marki Ąszą ze sprzedawcą drukującym pychol Twojego jamnika na worku karmy?

Powiem Ci, co na pewno ich różni – markety nie ukrywają, że pod własnymi markami sprzedają (często taniej) dobry, sprawdzony, ale jednak cudzy produkt.
A “producenci” karmy dla psów? Kupujący może wybierać spośród mnogości NAZW, nie zauważając nawet, że podsuwa się mu pod nos dosłownie TO SAMO!

przeczytaj »
wielkanoc z psem

Bezpieczna Wielkanoc z psem -11 czynników, które zagraża jego zdrowiu w święta

Wielkanoc sprzyja spotkaniom z rodziną i wspólnemu, świątecznemu biesiadowania a wielu z Was będzie miało koło siebie swoje psy.

Wielu z Was nie oprze się pokusie przemycania dla psa dobroci ze świątecznego stołu. Inni będą usilnie walczyć z mamą/babcią czy ciocią, które będą chciały również dokarmić słodkiego pieska.

Ale w tej świątecznej atmosferze nie zapominajcie, że część naszego jedzenia stanowi dla psa zagrożenie. Sprawiać je mogą również inne elementy świątecznego wystroju.

przeczytaj »
psiecudnie po co ci te psy

Psiecudnie! Głos z ciemności

No i po co Pani trzy psy?
– zapytał nieznajomy rowerzysta akurat w momencie, gdy o 5 rano, jeszcze w piżamie i z zamglonym przez senność okiem, walczyłam z jedną smyczą owiniętą w koło nogi, drugą w koło latarni a trzecią majtającą się bez celu z kieszeni, bo jeszcze do psa niedopiętą. No po co?

przeczytaj »
Dołącz do newslettera!

Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach i nowościach.

Zero spamu!  Tylko psie sprawki.