POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

Przygotuję dla Ciebie kompleksowy plan odżywiania i ziołoterapii, w pełni dopasowany do stanu zdrowia i potrzeb Twojego psa.

Dlaczego warto?

Wykorzystuję wiedzę, zdobytą na przestrzeni wielu lat, aby pomóc Opiekunom psów wprowadzić proste zmiany, które będą miały ogromny wpływ na zdrowie ich pupili.

Mogę pomóc również Twojemu psu
– wesprzeć go dietą i ziołami leczniczymi dopasowanymi do jego stanu zdrowia.

Mam duże doświadczenie w pracy z psami, które cierpią na ciężkie nietolerancje pokarmowe, alergie, choroby nerek lub problemy związane z przewodem pokarmowym. Ostatnio z pokorą czytam o tym, jak dieta i ziołoterapia przynosi ulgę w trudnej walce z rakiem u psów.

dlaczego warto aga magiera fitopies konsultacje
dlaczego warto aga magiera fitopies konsultacje

W naszym kraju kliniczna dietetyka czy ziołolecznictwo rozumiane inaczej niż sprzedaż suplementów praktycznie nie istnieje. W USA i Kanadzie są to silnie wspierane przez holistycznych weterynarzy elementy psiej terapii.

Dietetyk weterynaryjny, clinical canine nutritionist czy fitoterapeuta nie muszą być wcale weterynarzem. Podobnie jednak jak technicy weterynaryjni otwarcie wspierają jego pracę. 

Dlatego, mimo że zioła i dietetyka to moja wieloletnia pasja, zdobyłam również uprawnienia zawodowe, konieczne by w naszym kraju legalnie udzielać porad dotyczących zdrowia.

I to chcę podkreślić – osobom, którym pomagam, nie chcę zastąpić weterynarza!

Pomogę Wam za to wprowadzić żywienie i ziołoterapię
przy konkretnej diagnozie, którą usłyszycie w gabinecie.

Nie wiesz, czy to rozwiązania dla Ciebie?
Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach podczas bezpłatnej konsultacji!