Dietoterapia to rozwiązanie dla ludzi poszukujących naturalnych metod przywracania zdrowia. W tym rozwiązaniu stosujemy określoną dietę wspomagającą proces zdrowienia i eliminacji dolegliwości.

 

Kluczem do powodzenia jest indywidualne dopasowanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć dietetyczne obostrzenia czy wymagania typowe dla danej jednostki chorobowej z potrzebami danego organizmu czy nawet pożądaną smakowitością.  

 

Zdrowa dieta jest jedną z najskuteczniejszych metod wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych. W ramach konsultacji dobieram odpowiedni protokół żywieniowy i modyfikuję go pod kątem indywidualnych potrzeb konkretnego psa.

 

Konsultacja indywidualna jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, których pies ma szereg chorób współtowarzyszących. Często bowiem zdarza się senior z jednocześnie osłabionym układem pokarmowym i chorobą nerek lub nowotworową. Często zgłaszacie się z chorobą trzustki i SIBO albo z alergią, jelitami i całą listą schorzeń, która ostatecznie wprawia Was w zakłopotanie, przez co nie wiecie, jak ustawić priorytety i jak się “do tego zabrać”.

 

Jednak w wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem pacjenta.

KONSULTACJE

Nie wiesz, czy to rozwiązania dla Ciebie?
Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach podczas bezpłatnej konsultacji!

Dołącz do newslettera!

Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach i nowościach.

Zero spamu!  Tylko psie sprawki.